1000 ₺ ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava.          Dip Modaya Hoşgeldiniz. 7/24 Çağrı Merkezi : +90 544 347 66 32

Hakkımızda

2015 yılı  yılından bu yana Toptan Hazır Giyim alanında hizmet verirken  sürekli gelişerek bayan giyim sektöründe geniş bir bilgi birikimine 2021 yılında internet sektöründe de   www.dipmoda.com (NM TEKSTİL ÜRÜNLERİ PAZ.VE GIDA SAN.TIC.LTD.ŞTİ. ) adı ile Türkiye ve Dünya’daki sanal mağazalar arasındaki yerini almıştır. İşini bilen, eğitimli, deneyimli, birikimli insan kaynağı ile yoluna devam etmektedir.

Markalaşma çalışmalarımızda halka açık yapımızı, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı ve kaliteyi en uygun fiyatta sunmayı en önemli hedeflerimizden biri olarak görüyoruz. Özenle tasarlanmış, elbiseden pantolona, ayakkabıdan çantaya kadar tüm giyim gruplarını en iyi fiyatla sizlere sunarak kalbinizi çalmayı hedefliyoruz ve günümüzde birçok insanın hayatına dokunmuş bulunmaktayız.
  
Dünyanın önde gelen global bir online alışveriş merkezi olarak değerli müşterilerimize, fabrikadan doğrudan fiyatlarla yüksek kaliteli giyim kategorilerini, geniş bir yelpazede sunarak dipmoda.com ayrıcalığını sunuyoruz. 

Kadın giyim de moda Dip Moda!

Keyifli Alışverişler Dileriz...

Whatsapp